خدمات ما

شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن برگزارکننده رویدادهای نمایشگاهی بین المللی

گروه توسعه نمایشگاهی اوژن (OJAN) با داشتن چهار دفتر مجزا در تهران ،مشهد ، مسکو و همچنین عراق و دارا بودن بیش از ۱۰۰ نیروی متخصص نقش بسیار پررنگی را در نمایشگاههای بین المللی مختلف در قاره آسیا به خصوص حوزه CIS و عراق به عنوان برگزار کننده و یا نماینده انحصاری برگزار کننده ایفا نموده است.این گروه با معرفی بازارهای جدید و ایجاد فرصتهای متنوع حضور در عرصه های تجاری بین الملل یکی از پیشگامان صنعت نمایشگاه و همایشهای بین المللی در خارج از ایران می باشد.

نمایشگاه خارجی

به آن دسته از نمایشگاههایی که در کشورهای مختلف به منظور تامین بستر عرضه و نمایش کالاها و خدمات، فن آوری ها و …

خدمات طراحی و غرفه سازی

غرفه سازی نمایشگاهی به معنای ایجاد یک فضا برای مدت زمان موقت است. در گذشته غرفه سازی به شکل ساده و بی آلایش و با کمترین امکانات انجام می شد.

تجهیزات نمایشگاهی

شرکت آماده ارائه لوازم تخصصی و تزیینی و همچنین مبلمان نمایشگاهی، در صورت نیاز غرفه دارن و شرکت کنندگان بصورت موقت (اجاره ای) می باشد

ترخیص کالا

ترخیص کالا توسط شرکت اوژن که  سالیان طولانی در زمینه بازرگانی فعالیت داشته است میتواند مزیت های زیادی از قبیل افزایش سرعت ترخیص و… را داشته باشد

پکیچ سفر

بسته سفر یا تور پکیج یک برنامه زمان بندی و اجرایی برای شروع یک تور گردشگری یا تجاری است

خدمات ویزا

ویزا برگه ایست که ضمیمۀ گذرنامه میشود و نشان دهندۀ این است که یکی از نمایندگان دولت آن کشور در سفارتخانه یا کنسولگری با درخواست متقاضی جهت ورود به آن کشور موافقت کرده است.

ما که هستیم؟

شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن برگزارکننده رویدادهای نمایشگاهی بین المللی

شرکت بین المللی اوژن پس از ایفا نمودن نقش موثر و کسب موفقیتهای چشمگیر در برگزاری نمایشگاهها و پاویون جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، با وجود داشتن چهار دفتر مجزا در تهران و مشهد، جهت تسهیل در امور بین المللی بالاخص با کشور روسیه که از اهمیت به سزایی در روابط سیاسی، اقتصادی و بازرگانی برخوردار است، اقدام به بازگشایی دفتری مجزا در کشور روسیه  نموده است که بخشی از خدمات دفتر مسکو به شرح ذیل می باشد.

بیایید در مورد پروژه حرف بزنیم