ما که هستیم؟

گروه توسعه نمایشگاهی اوژن (OJAN)

گروه توسعه نمایشگاهی اوژن (OJAN) با داشتن چهار دفتر مجزا در تهران ،مشهد ، مسکو و همچنین عراق و دارا بودن بیش از ۱۰۰ نیروی متخصص نقش بسیار پررنگی را در نمایشگاههای بین المللی مختلف در قاره آسیا به خصوص حوزه CIS و عراق به عنوان برگزار کننده و یا نماینده انحصاری برگزار کننده ایفا نموده است.این گروه با معرفی بازارهای جدید و ایجاد فرصتهای متنوع حضور در عرصه های تجاری بین الملل یکی از پیشگامان صنعت نمایشگاه و همایشهای بین المللی در خارج از ایران می باشد.
با یاری خداوند متعال، همراهی همکاران حرفه ای و همچنین همت پرسنل فعال ، گروه اوژن در زمینه برگزاری، اجرا و جذب حداکثری مشارکت کننده در سالهای اخیر موفق به کسب بیش از ۱۸ عنوان گواهینامه حضور موفق در نمایشگاههای مختلف بین المللی گردیده است.
این مهم میسر نبود مگر به کسب اطمینان و همراهی مشارکت کنندگان و شرکتهای ایرانی که همواره در طی این سالهاهمراه ما در بازارهای بین المللی بوده اند.
گروه اوژن با استقرار سیستمهای کنترلی و طرح جامع مشتری مداری در مجموعه خود، موفق به اخذ گواهینامه های مختلف ISO در در بخش مشتری مداری وهمچنین گواهینامه Exhibition Management Degree (EMD) که از سری گواهینامه های تحت حمایت اتحادیه بین المللی صنعت نمایشکاه (UFI) می باشد، گردیده است.

چرا ما؟

ما تفاوت را ایجاد میکنیم

گروه توسعه نمایشگاهی اوژن (OJAN) با داشتن چهار دفتر مجزا در تهران ،مشهد ، مسکو و همچنین عراق و دارا بودن بیش از ۱۰۰ نیروی متخصص نقش بسیار پررنگی را در نمایشگاههای بین المللی مختلف در قاره آسیا به خصوص حوزه CIS و عراق به عنوان برگزار کننده و یا نماینده انحصاری برگزار کننده ایفا نموده است.

  • نمایشگاه خارجی
  • تجهیزات نمایشگاهی
  • خدمات طراحی و غرفه سازی
  • خدمات CIP
  • خدمات ویزا
  • ترخیص کالا
  • پکیج سفر

پروژه های ما

ما به شما کمک خواهیم کرد که کسب و کار خود را گسترش دهید

ما اینجا هستیم تا به شما در پیدا کردن بهترین راه کمک کنیم

21+سال تجربه
43جایزه دریافتی
27kمشتری خوشحال
99محصول کامل

تیم باتجربه ما

آشنایی با اعضای تیم حرفه ای ما (تهران)

image

شیوا کرمی

مسئول دفتر

Hr@ojangroup.com

مریم افشار

کارشناس بازرگانی

M.Afshar@ojangroup.com

آتوسا حاتم

کارشناس بازرگانی

Marketing020@ojangroup.com

image

ارژنگ زند

خزانه دار

Arjang@ojangroup.com

image

مریم قرگوزلو

مدیر بازرگانی

Commercial@ojangroup.com

image

فتانه فولادوند

کارشناس بازرگانی

F.Fooladvand@ojangroup.com

مریم فصیحی

کارشناس بازرگانی

Fasihi@ojangroup.com

سیاوش اربابی

حسابدار

Accounting@ojangroup.com

سارا فراهانی

کارشناس بازرگانی

Marketing004@ojangroup.com

image

ساغر منسوخی

کارشناس بازرگانی

Marketing005@ojangroup.com

image

سمیرا بیات

کارشناس اجرایی

S.Bayat@ojangroup.com

آرام حسینی مهر

کارشناس بازرگانی

Marketing001@ojangroup.com

شقایق جشن

کارشناس بازرگانی

Marketing040@ojangroup.com

مینا احمدی

کارشناس اجرایی

Info@ojangroup.com

تیم باتجربه ما

آشنایی با اعضای تیم حرفه ای ما (مشهد)

سمیرا سنجرانی

مسئول دفتر – اجرایی

S@ojangroup.com

زهرا الهیاری

کارشناس بازرگانی

Marketing032@ojangroup.com

image

مریم حسینی

کارشناس بازرگانی

Marketing033@ojangroup.com

سمیه عربشاهی

مدیر بازرگانی

Arabshahi@ojangroup.com

زهرا اکبری

کارشناس بازرگانی

Marketing035@ojangroup.com

سمانه صیامی

کارشناس بازرگانی

Siyami@ojangroup.com

تکتم حسین زاده

کارشناس بازرگانی

Marketing030@ojangroup.com

ساناز رستمیان

کارشناس بازرگانی

Marketing031@ojangroup.com

image

بهجت جلالیان

کارشناس بازرگانی

Marketing034@ojangroup.com

همکاران ما

کمپانی های مشهور به ما اعتماد کردند

چرا شما نداشته باشید؟