بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز باکو 2015

بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز باکو 2015

احتراماً ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز کاسپین مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری فروش شرکت برگزارکننده در ایران، ITE group ، از آن شرکت محترم جهت مشارکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

عنوان نمایشگاه : بیست و دومین  نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز کاسپین.

تاریخ برگزاری : 2 تا 5 ژوئن 2015 (برابر با 12 لغایت 15 خرداد 1394) زمان مناسب جهت جانمایی مناسب حداکثر تا 15/10/93

محل برگزاری : مرکز نمایشگاههای بین المللی باکو (Baku Expo Center)

برگزارکننده : شرکت بریتانیایی ITE شعبه آذربایجان.

با توجه به فضای بسیار مساعد ایجاد شده در حوزه نفت و گاز در کشور آذربایجان و تجربه مثبت شرکت های ایران در سال گذشته و تقاضای این شرکت ها جهت حضور در این بازار و محدودیت ظرفیت تعیین شده می بایست تا تاریخ 07/12/1393 فرم ثبت نام اولیه را در اسرع وقت تکمیل نموده و ارسال نمائید.

نگاهی بر دوره قبل :

با توجه به دوره قبل (بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خزر) که با حضور الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در باکو افتتاح گردید، شرکت های ایرانی نیز حضور داشتند. به گزارش واحد مرکزی خبر- 16/3/93به نقل از بخش مطبوعاتی سفارت ایران در باکو، همچنین" حسین اسماعیلی شهمیرزادی" مدیر کل امور بین الملل وزارت نفت جمهوری اسلامی ایران در راس هیاتی برای شرکت در کنفرانس نفت و گاز دریای خزر و حضور در نمایشگاه به باکو سفر کرد. شرکت های ایرانی که در حوزه های پیمانکاری، حفاری و تولیدات مرتبط با صنعت انرژی فعالیت داشتند در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خزر در باکو حضور فعالی داشتند. این شرکت ها سابقه فعالیت در حوزه های نفت و گاز در خلیج فارس دریای خزر را داشتند و آمادگی فعالیت در حوزه های نفتی جمهوری آذربایجان را نیز داشتند.

این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران می باشد تا بتوانند تجارت خود را در کشورهای حاشیه دریای مازندران و به خصوص آذربایجان گسترش دهند. شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی،سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی آذربایجانی معرفی کنند  و کنفرانس نفت و گاز کاسپین به موازات برنامه همزمان این نمایشگاه هر ساله با حمايت الهام علي اف، رئيس جمهوری آذربايجان برگزار مي شود، اين نمايشگاه همچنين از سوی وزارت صنعت و انرژی آذربايجان و شرکت دولتی نفت آذربايجان (سوکار) به طور رسمي حمايت مي گردد.لازم به ذکر است اگر چه شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان (SOCAR )، همه بخشهای نفت این کشور را در اختیار دارد ، اما این شرکت تنها ٢٠ درصد از تولید نفت آذربایجان را انجام می دهد و ٨٠ درصد باقی مانده توسط شرکتهای نفتی بین المللی تولید می شود وهمچنین برای اولین بار در سال گذشته الهام علی اف از غرفه ایران بازدید و تاکید بر همکاری SOCAR با شرکتهای ایرانی را در دستور کار قرار داد.
صنعت : نفت و گاز، پتروشیمی

موقعیت : کشورهای مشترک المنافع (CIS)در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل