بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی World Food Moscow 2016

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی World Food Moscow 2016

شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن مفتخر است که به عنوان نماینده انحصاری فروش شرکت برگزار کننده  ITE Group  در ایران، از آن شرکت محترم جهت مشارکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.عنوان نمایشگاه: بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی مسکو(World Food Moscow)

تاریخ برگزاری:12 الی 15 سپتامبر 2016 ( برابر با 22 الی 25 شهریور1395)

محل برگزاری: مرکز نمایشگاه های بین المللی مسکو (Moscow  Expocentre)

برگزارکننده: شرکت بریتانیایی ITE شعبه روسیهاین نمایشگاه با سابقه 24 سال برگزاری مستمر، موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تأثیر گذارترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا ثبت نموده است و بهترین پلتفرم برای تحقیقات بازار، دادوستد کالا، توسعه کسب و کار و تقویت موقعیت خود در منطقه می باشد و تقریباً تبدیل به مرکزی برای گرد همایی بزرگان صنعت مواد غذایی در سطح جهانی شده است. این نمایشگاه در یازده بخش اصلی فعالیت می نماید و بازدید کنندگان و صاحبان صنایع به راحتی می توانند با صنایع مرتبط مواد غذایی از نزدیک آشنا شوند و ارتباط برقرار نمایند. اطلاعات دوره قبل نمایشگاه به شرح ذیل می باشد:

1522 غرفه دار از 62 کشور                30981 بازدیدکننده             13 حوزه فعالیتگروه ITE مجری برگزاری این نمایشگاه می باشد که سالانه 230 نمایشگاه و کنفرانس را در دوازده کشور مختلف (روسیه، اکراین، هند، قزاقستان،آذربایجان، ترکیه و ازبکستان و.....) با هدف ترویج فرصت های تجاری برگزار می کند.

با توجه به تجربه موفق فروش گسترده شرکتهای ایرانی در سال گذشته در مسکو و لزوم حضور پر رنگ ایران در بازار مستعد فوق پیشنهاد می شود شما نیز در کنار سایر غرفه داران در نمایشگاه فوق حضور شایسته ای داشته باشید. غرفه داران این نمایشگاه درسال گذشته از 62 کشور مختلف بودند که پاویون جمهوری اسلامی ایران یکی از موفق ترین کشور ها در نمایشگاه بوده است
صنعت : مواد غذایی و کشاورزی

موقعیت : کشورهای مشترک المنافع (CIS)در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل