بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان باکو Bakubuild 2015

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان باکو Bakubuild 2015

 شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری نمایشگاه بین المللی Baku Build در ایران، از آن شرکت محترم جهت مشارکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

عنوان نمایشگاه: بیستو یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان باکو(Baku Build)

تاریخ برگزاری:21 الی 24  اکتبر 2015 ( برابر با 29 مهر الی 2 آبان 1394)

محل برگزاری: مرکز نمایشگاه های بین المللی باکو Baku Expo Center))

برگزارکننده: شرکت بریتانیایی ITE

این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای ساختمانی حوزه کاسپین در سال 2015 در باکو آذربایجـان می باشد که با سابقه 21 ساله موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تاثیر گذارترین نمایشگاه ساختمانی در این ناحیه  ثبت نموده است و بهترین پلتفرم برای تحقیقات علمی در بازار، دادوستد کالا، توسعه کسب وکار و تقویت موقعیت خود در منطقه می باشد. این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران می باشد تا بتوانند تجارت خود را در کشورهای حاشیه دریای خزر و به خصوص آذربایجان گسترش دهند. اطلاعات دوره های قبل نمایشگاه به شرح ذیل می باشد:367 غرفه دار      26 کشور مشارکت کننده      10310 بازدید کننده از 32 کشور      15925 مترمربع فضای نمایشگاهیگروه ITE مجری برگزاری این نمایشگاه می باشد که سالانه 190 نمایشگاه را در دوازده کشور مختلف (روسیه، اکراین، هند، قزاقستان،آذربایجان، ترکیه ، ازبکستان و.....) با هدف ترویج فرصت های تجاری برگزار می کند.

باتوجه به تجربه موفق فروش گسترده شرکتهای ایرانی درسال گذشته درآذربایجان- باکوولزوم حضورپررنگایران دربازارمستعدفوق پیشنهاد می شود شما نیز در جمع هیئت عزامی ایرانی ودرکنارسایر غرفه داران درنمایشگاه فوق حضورشایسته ای داشته باشید. غرفه داران این نمایشگاه درسال گذشته از26کشورمختلف بودندکه پاویون جمهوری ا سلامی ایران یکی ازموفق ترین کشورهادرنمایشگاه بوده است.
صنعت : ساختمان، دکوراسیون داخلی، لوازم خانگی

موقعیت : کشورهای مشترک المنافع (CIS)در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل