بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان مسکو Mosbuild 2014

بیستمین نمایشگاه بین المللی ساختمان مسکو Mosbuild 2014

Mosbuild2014 بزرگترین و یکی از 5 نمایشگاه برتر بین المللی صنعت ساختمان در دنیا با تاییدیه UFI می باشد، که این نمایشگاه توسط دولت، سازمان های دولتی،چهره های سیاسی و عمومی از روسیه و کشور های دیگر و رسانه های روسی و بین المللی پشتیبانی می شود. این رویداد از 17 بخش مختلف تشکیل شده است. Mosbuild برای افزایش فرصت های سرمایه گذاری و وارد کردن تولیدات و صنایع، برای غرفه داران ترتیب داده شده است. بازدید کنندگان این نمایشگاه نیز می توانند در فضای بی نظیر نمایشگاهی Mosbuild با محصولات جدید و صنایع مختلف این عرصه آشنا شوند. نمایشگاه Mosbuild به طور اختصاصی در 2 هفته برگزار خواهد شد:

هفته اول: 1-4 آوریل 2014 مطابق با 12 تا 15 فروردین 93

  مصالح و تجهیزات ساختمانی،لوله و اتصالات، انواع کفپوش ها،پارکت،موکت،موزاییک،سنگ،روشنایی و الکتریسیته، دکوتکس،ابزار و یراقآلات، رنگ و رزین ،پنجره و نمای خارجی،درب اتوماتیک،سیستم های اطفا حریق و ...

هفته دوم: 15-18 آوریل 2014 مطابق با 26 تا 29 فروردین 93

   سرامیک،سنگ، حمام ، استخر و سونا(جدیدترین تکنولوژی ها و ابزار آلات در این زمینه)

Mosbuild برای شرکت شما فرصت های زیر را فراهم می آورد:

    دستیابی به بازدیدکنندگان متخصص و حرفه ای از تمام نقاط روسیه

    کاووشی در بازار روسیه و فعالیتهای رقبا

    پیدا کردن مشتریان و شرکای جدید

    افزایش اطلاع رسانی در مورد تولیدات و خدمات

    فعالیت های جدید در عرصه حوزه کاری شرکا

    ساختن تصویری پویا از برند شرکت

Mosbuild2013 تولیدات و خدمات 2039 غرفه دار از 44کشور را در فضایی به وسعت 150 هزار مترمربع به نمایش گذاشت.در دنیای رقابتی امروز نمایشگاهها فرصتی ارزشمند برای خریداران و فروشندگان در ملاقاتهای حضوری هستند. آنها میتوانند با خریداران واقعی و بالقوه ملاقات داشته باشند. و در فضای مناسب کالای خود را عرضه کنند. برگزار کننده شرکت بریتانیایی ITE می باشد که هرساله 200 نمایشگاه و سمینار در کشورهای مشترک المنافع (CIS) برگزار می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای ذیل تماس حاصل فرمایید.


در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل