بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز باکو 2014

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز باکو 2014


شرکت توسعه نمایشگاهی اوژن مفتخر است به عنوان نماینده انحصاری فروش شرکت برگزارکننده در ایران، ITE group ، از آن شرکت محترم جهت مشارکت در این نمایشگاه دعوت به عمل آورد.

عنوان نمایشگاه : بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز کاسپین.

تاریخ برگزاری : 3 تا 6 ژوئن 2014 (برابر با 13 لغایت 16 خرداد 1393)

محل برگزاری : مرکز نمایشگاههای بین المللی باکو (Baku Expo Center)

برگزارکننده : شرکت بریتانیایی ITE شعبه آذربایجان.

این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی برای غرفه داران می باشد تا بتوانند تجارت خود را در کشورهای حاشیه دریای مازندران و به خصوص آذربایجان گسترش دهند. شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی،سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی آذربایجانی معرفی کنند. گروه ITE مجری برگزاری این نمایشگاه می باشدکه سالانه 190 نمایشگاه را در 12 کشور مختلف(روسیه، اوکراین،هند، قزاقستان، آذربایجان، ترکیه و ازبکستان ...)با هدف ترویج فرصت های تجاری برگزارمی کند .نمايشگاه و کنفرانس نفت و گاز کاسپینهر ساله با حمايت الهام علي اف، رئيس جمهوری آذربايجان برگزار مي شود، اين نمايشگاه همچنين از سوی وزارت صنعت و انرژی آذربايجان و شرکت دولتی نفت آذربايجان (سوکار) به طور رسمي حمايت مي گردد.لازم به ذکر است اگر چه شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان (SOCAR )، همه بخشهای نفت این کشور را در اختیار دارد ، اما این شرکت تنها ٢٠ درصد از تولید نفت آذربایجان را انجام می دهد و ٨٠ درصد باقی مانده توسط شرکتهای نفتی بین المللی تولید می شود.

با توجه به تجربه موفق گسترده شرکتهای ایرانی در باکو، آذربایجان و لزوم حضور پر رنگ ایران در مقابل ترکیه در بازار مستعد فوق پیشنهاد می شود شما نیز در جمع هیئت اعزامی ایرانی و در کنار سایر غرفه داران در نمایشگاه فوق حضور شایسته ای داشته باشید ، همچنین انجام سایر خدمات بازرگانی جهت اخذ نمایندگی معتبر فروش در آذربایجان از قبیل مذاکرات، ارائه پیش فاکتور، عقد قرارداد، امور مربوط به ترانسفر کالا، انجام بازرسی ها، ارسال اسناد و... توسط دفتر بین الملل این شرکت تا حصول نتیجه پیگیری خواهد شد. موارد فوق مشمول هزینه های خاص خود می باشد.دانلود : پلان سالن نمایشگاه


دانلود : گزارش دوره پیشین

برگزارکننده نمایشگاه :
نماینده بخش ایران :
صنعت : نفت و گاز، پتروشیمی

موقعیت : کشورهای مشترک المنافع (CIS)در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل