ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز بصره

ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت و گاز بصرهموقعیت منحصر به فرد کشورعراق از لحاظ وجود ذخایرغنی نفت و گاز ، این کشور را در زمره ی بزرگترین تولید و صادر کنندگان نفت و گاز در جهان بدل  ساخته است . تقاضای روز افزون جهان برای نفت این کشور به دلایل گوناگون از جمله موقعیت استراتژیک و موارد سیاسی ، عراق را در تولید و صادرات بیشتر و برآوردن نیاز جهانی دچار چالشهایی نموده است.

با توجه به وضعیت حال حاضر عراق در زمینه نفت و گاز و ذخایر وسیع این کشور که تاکنون به دلیل توان موجود در این کشورمورد بهره برداری کامل واقع نشده است ، این کشور در زمره ی بازارهای هدف خاورمیانه جهت سرمایه گذاری و اجرای خدمات فنی و مهندسی قرار گرفته است. در حال حاضر تولیدات کشور عراق در زمینه ی نفت وگازبه بالاترین سطح خود در 20 سال اخیر رسیده است ، این در حالی است که به گفته مقامات عراقی ظرفیت تولیدات نفتی این کشور در چند سال آینده چند برابر بالاتر از ظرفیت موجود خواهد شد که رسیدن به این هدف مستلزم مشارکت شرکتهای متخصص خارجی جهت ساخت زیربناها و بهره برداری از این تولیدات خواهد بود .

در همین راستا نمایشگاه بین المللی نفت و گاز بصره – عراق که با توجه به مطالب فوق از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در تاریخ 17-14 بهمن ماه برگزار می گردد، در مهمترین شهر اقتصادی عراق که غنی ترین ذخایر نفتی وگازی عراق نیز در آن واقع شده است به حضورتان معرفی میگردد . ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی نفت و گاز بصره  درحالی برگزار خواهد شد که در دوره ی قبلی خود شاهد حضور بیش از 270 شرکت از 35 کشور دنیا بوده است  تا تاثیر گذاری خود را به عنوان یک رویداد جهانی به اثبات رساند . این نمایشگاه که مورد حمایت  رسمی وزارت نفت عراق نیز میباشد ، همانند دوره های گذشته عنوان بزرگترین رویداد صنعت نفت و گاز عراق را به خود اختصاص داده است .

لازم به ذکراست که این نمایشگاه در زمره ی نمایشگاههای اصلی مجوز دار از  سازمان توسعه تجارت ایران می باشد و شرکت کنندگان محترم میتوانند پس از برگزاری نمایشگاه با توجه به ضوابط سازمان توسعه تجارت ایران نسبت به دریافت یارانه نمایشگاهی اقدام نمایند . ( جهت اطلاعات بیشتر به سایت www.tpo.ir    مراجعه نمایید . )


 

برگزارکنندگان نمایشگاه:


      


حامیان نمایشگاه:


            
صنعت : نفت و گاز، پتروشیمی

موقعیت : عراق


در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل