نهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان اربیل

نهمین نمایشگاه بین المللی ساختمان اربیلیکی از بزرگترین رویدادهای صنعت ساختمان در منطقه در سال 2015 در اربیل عراق تحت عنوان نهمین نمایشـگاه بین المـللی صنـعت ساختمان، تجهیزات شهری، ماشین آلات و تجهیزات اربیل– عراق که همزمان با نمایشگاه تخصصی صنعت سنگ و تجهیزات وابسته می باشد،به مدت 4 روز از تاریخ 14 الی 17  می 2015 (27-24 اردیبهشت ماه 1394 )برگزار می گردد.  شرکت بین المللیPYRAMIDSمجری برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل است که بسیاریازرویدادهای ویژه را رهبری کرده و میزبان غرفه داران خارجی و داخلی و بازدیدکنندگان هر ساله است.این مجـموعه برگـزارکننـده بزرگترین نمایشگاهها در سه منطقه اربیل،سلیمانیه و بصره می باشد.مهمترین کشورهای غرفه گذار در این نمایشگاه عبارتند از : ترکیه، کویت، ایران، امارات، سوریه، لبنان، چین،ایتالیا، سوئیس، آمریکا و عراق.

آمار ونتایج این نمایشگاه درسال2014 مجموع مساحت نمایشگاه 12000مترمربع،تعدادغـرفه داران450شرکت از 21 کشوربوده است و بالغ بر 25000 بازدیدکننده حرفه ای از این نمایشگاه دیدن کردند.گفتنی است ایران دارای بزرگترین پاویون دراین نمایشگاه میباشد. در سال 2014 بالغ بر 90 شرکت ایرانی در این نمایشگاه با متراژ بیش از 1700 متر مربع حضور داشته اند.

لذا با توجه به آغاز فصل ساخت و ساز در اقلیم کردستان و محدودیت مرزی کالاهای کشور ترکیه و همچنین با توجه به درخواست اتاق بازرگانی اربیل و مجلس استانی مبنی بر نیاز ورود کالاهای ایرانی خصوصا  در زمینه صنعت ساختمان و سنگ و ایجاد شرایط مساعد جهت حضور شرکتهای ایرانی،نمایشگاه صنعت ساختمان اربیل فرصتی بسیار مناسب برای غرفه داران می باشد تا بتوانند تجارت خود را در عراق و به خصوص قسمت شمالی و اقلیم کردستان آن گسترش دهند. شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی، سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی و نیز شهروندان عراقی معرفی کنند.

با توجه به تجربه موفق فروش گسترده شرکتهای ایرانی در سال گذشته در اربیل عراق و لزوم حضور پر رنگ ایران در بازار مستعد فوق پیشنهاد می شود شما نیز در جمع هیئت اعزامی ایرانی و در کنار سایر غرفه داران در نمایشگاه فوق حضور شایسته ای داشته باشیددانلود : گزارش دوره پیشیندانلود : پلان سالن


مجری و برگزارکننده :       
مجری بخش ایران :
حامیان نمایشگاه :        
صنعت : ساختمان، دکوراسیون داخلی، لوازم خانگی

موقعیت : عراق
در نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل