نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته

نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته


یکی از بزرگترین رویدادهای صنعت لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین الات وابسته در منطقه در سال 2016 در اربیل عراق تحت عنوان نمایشگاه بین المللی لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته اربیل– عراق که همزمان با نمایشگاه  Erbil 5P  می باشدکه به مدت 4 روز از تاریخ 14 الی 17 دسامبر 2016 (27-24 آذرماه 1395 ) برگزار می گردد.  شرکت بین المللی Pyramids Group و شرکت M&T Iraq  مجری برگزاری نمایشگاه لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته هستند که بسیاری از رویدادهای ویژه را رهبری کرده و هر ساله میزبان غرفه داران خارجی و داخلی و بازدیدکنندگان بوده است. این مجـموعه برگزارکننده بزرگترین نمایشگاهها در سه منطقه اربیل،سلیمانیه و بصره می باشد.

پتانسیل زیاد برای تجارت، ذخایر غنی نفت خام، ارتباطات تجاری نزدیک با کشور ایران ، با توجه به تحولات منطقه  در اقلیم کردستان و محدودیت مرزی  برای کالاهای کشور ترکیه و نیز با توجه به درخواست اتاق بازرگانی اربیل و مجلس استانی مبنی بر نیاز به ورود شرکت های ایرانی در بازار این منطقه و ایجاد شرایط مساعد جهت فعالیت شرکتهای ایرانی، نمایشگاه لوازم آرایشی، شوینده، پاک کننده، بهداشتی، سلولوزی و ماشین آلات وابسته اربیل برای غرفه داران فرصتی بسیار مناسب میباشد تا بتوانند تجارت خود را در عراق و به خصوص قسمت شمالی و اقلیم  کردستان  گسترش دهند. شرکتها با استفاده از این فرصت ایده آل می توانند تجارت و محصولات خود را به نمایندگان دولتی، سرمایه گذاران، توزیع کنندگان، نمایندگان سازمانها، تجار و مقامات رسمی و نیز شهروندان عراقی معرفی کنند.

بخشهای مختلف این نمایشگاه عبارتند از :

•    لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات

•    مراکز زیبایی

•    تناسب اندام، سلامتی و اسپا

•    و غیره

با توجه به حجم درخواست ها و محدودیت ظرفیت تعیین شده در صورت تصمیم به حضور می‌بایست فرم ثبت نام اولیه را در اسرع وقت تکمیل نموده و به دبیرخانه ارسال نمایید.


مجریان و برگزارکنندگان نمایشگاه :       
مجری بخش ایران :
صنعت : آرایشی و بهداشتی

موقعیت : عراقدر نقشه
ادرس       تلفن       فکس       سایت       ایمیل